Antalya Web Tasarım

antalya-web-tasarimcisi

Antalya Web Tasarım

Antalya web tasarım‘da firmalar arasında ciddi bir rekabet var ama rekabeti anlayabilmek için öncelikle web tasarım nedir ondan bahsetmeliyiz. Web tasarımı dijital dünyada yer almak için duyulan tasarım sürecine verilen addır. Web geliştirme gibi farklı adlarda, farklı farklı dillendirilen bu süreç öncelikle bir seçim ile başlar. Hosting ve Domain seçimi. Host ve domain Türkçemiz de (sağlayıcı ve alan adı) olarak geçmektedir. Şöyle basit bir+ düşünce ile host kiraladığınız dükkan, alan adı ise dükkanın adresidir. O adres ile dükkan bulunur ve ziyaret edilir.

antalya-web-tasarim

Antalya Web Tasarım Süreci

Antalya web tasarım; Peki sonraki süreç isterseniz Antalya web ajanslarına tasarım yaptırırsınız (ki Antalya Web Tasarım öncüsü Karo Web’dir) veyahut hosta bağlı olarak CMS (Content Management System) ile mi yoksa kodlar ile mi yapacağınıza karar vererek süreci başlatmış olursunuz. Web tasarım süreci zahmetli ve zaman alan bir süreçtir. Antalya web sitesi açısından çok fazla bir rekabete sahip olmasa da tasarım sürecini üstlenen firma fazlalığı açısından ciddi ölçüde kalabalıktı

Antalya Web Tasarım Fiyatları

Antalya web tasarım; Peki sonraki süreç isterseniz Antalya web ajanslarına tasarım yaptırırsınız (ki Antalya Web Tasarım öncüsü Karo Web’dir) veyahut hosta bağlı olarak CMS (Content Management System) ile mi yoksa kodlar ile mi yapacağınıza karar vererek süreci başlatmış olursunuz. Web tasarım süreci zahmetli ve zaman alan bir süreçtir. Antalya web sitesi açısından çok fazla bir rekabete sahip olmasa da tasarım sürecini üstlenen firma fazlalığı açısından ciddi ölçüde kalabalıktır.

Antalya Web Tasarım en az 2 hafta kadar bir zaman alan yoğun tempolu ve dikkat gerektiren bir iştir. Kullanıcı deneyimi ise ilk hedeflenen etkidir. Kullanıcı deneyimi, kullanıcının içeriği rahat okuyabilmesinden başlayıp, neyi nasıl alglaması gerektiği, neye nerede ihtiyaç duyabileceği, ilgi ve alaka düzeyinin en üst düzeye çıkabileceği şekilde devam eden süreçler toplamıdır. Deneyim tasarlanmadığı’nda o kadar emek ve çaba boşa gidecek web siteniz bir değer görmeyecektir. Zaman, emek, para ve dahi beklentiler boşa çıktığında hüsran kaçınılmazdır.

Antalya Web Tasarım fiyatları 2020 yılında 1500 ile 50000 ₺ arasında değişmektedir. Bu değişken fiyatta web sitesinde hayalin ve yapılabileceklerinin pek bir sınırı olmaması ana atmenlerdendir. Siz de web sitenizi tasarlatmak istiyorsanız hemen 552 362 51 07 nolu telefonu arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak bize ulaşın.

Antalya Web Ajans

Antalya web tasarım ajans konusunda bir yoğunluk mevcut. Potansiyel iş verenler de doğal olarak çoğu zaman seçmekte zorlanmaktalar. Doğal olan bu süreç zaman zaman başarıda anahtar konumunda olsa da, .çoğu zaman da maddi kaygılar doğrultusunda verilen kararlar ile hüsran ve güvensizlik yaratmakta. Unutmayınız ki ne verirseniz onu alacaksınız. O yüzden öncelikli hedef cep değil performans olmalı. Ticarette satarken değil alırken kazanılır. Şimdi ilk aklınıza işte ucuz aldım kazandım gibi bir düşünce gelebilir. Ancak burada anlatılmak istenen o değildir. Doğrusu şu olmalıdır ki, satın alma sürecinde misalen 500 liralık bir alım gerçekleştirdiniz. Ancak diğer aldığınız teklifler iki katı ve hatta daha fazlası. Bunu sorgulamayıp satın aldıysanız ardından gelecek memnuniyetsizlik de sizin tutumunuzun sonucu olmaktadır.

Antalya web tasarım; Ancak satın alım yaparken hem fiyat performans olarak hizmeti irdeler, hem de ne alacağınızı tam olarak belirlerseniz burada kazanacaksınız. Çünkü o ilk 500 liranın üstüne iki ve hatta üç katı yeniden para vererek süreci yeniden başlatmış hem zaman hem de para kaybetmiş oldunuz. İşte bu sebepten alırken kaybetmiş olursunuz.

antalya-web-tasarim

Antalya Web Sitesi

Antalya web tasarım ajanslarında fiyatlar ilk duyduğunuzda pahalı gelebilir. Ancak fiyatlar günümüzdeki masraflar ile gayet doğal hatta ucuz bile sayılabilmektedir. Potansiyel işverenler el emeğinin değerini unutmakta hatta önemsememektedir. Ancak kendilerine sorulduğunda maliyet aktarıldığında hesap yapmaları istendiğinde daha fazla kar koyarak fiyatın daha fazla olması gerektiği çoğu müşteri ziyaretinde kendileri tarafından belirtilmiştir. Ne yazık ki yine de indirim istemiş olmaları sıkça rastlanan bir durum.

Karo Web Yazılım & Danışmanlık Hizmetleri sizlere bu makul fiyatlarda bir de Üç ay ücretsiz teknik destek vermektedir. Üstelik fiyatlarımıza host ve domain ücretleri de dahildir. Genelde ajanslar host ve domain’e ayrı ücret alırlar ancak Karo da fiyatlar anahtar teslimdir ve yeni bir istek olmadıkça ekstra ücret talebi olmamaktadır.